Omenaa Foundation

Omenaa Mensah założyła fundację, która skupia swoją działalność na trzech filarach: edukacji, tolerancji i współpracy Polsko-Afrykańskiej.

Wie jak ważna jest edukacja i dostęp do niej dlatego jest to priorytet w jej działaniach. Obecnie Omenaa Foundation zbiera pieniądze na budowę szkoły dla dzieci ulicy w Temie w Ghanie.

Jako pół-afrykanka doskonale rozumie problem braku tolerancji i akceptacji dlatego aktywnie działa na tym polu starając się zwalczyć negatywne podejście ludzi i krzywdzące stereotypy.

Nawiązując kolejne relacje międzynarodowe i wykorzystując najnowsze technologie w programach edukacyjnych fundacja dotrze ze swoją działalnością do najdalszych zakątków świata. Będzie wspierać polskich przedsiębiorców i promować lokalne produkty, pokaże że Polska jest dobrym miejscem do inwestowania.


Więcej informacji o Omenaa Foundation na stronie www.omenaafoundation.com

 
 

Prowadzenie imprez

Omenaa ma ogromne doświadczenie w prowadzeniu imprez dla bardzo różnej publiczności: od konferencji organizowanych przez koncerny z różnych branż, przez uroczyste gale firmowe po wydarzenia specjalne. Wszystkie te imprezy łączy jedno – Omenaa zawsze dba o to, by panowała na nich dobra pogoda!

Zobacz szczegóły »

Szkolenia

Autorski program zajęć, stworzony przez Omenę z myślą o przekazaniu uczestnikom bardzo konkretnych, praktycznych wskazówek. Wyjątkowa okazja, by poznać naprawdę skuteczne metody przygotowania się do wystąpień publicznych oraz tajniki autoprezentacji. Do współpracy Omenaa zaprosiła ekspertów z wielu dziedzin.

Zobacz szczegóły »

Ammadora

Marka ekskluzywnych mebli, tworzonych na indywidualne zamówienie, zrodzona z miłości Omeny do nietuzinkowych form w designie zrodzonych z antyków. Meble Ammadora wyróżniają się artystyczną osobowością i oryginalnością niezwykłych form.

Zobacz szczegóły »