Prowadzenie imprez

Jedną z dziedzin, w których Omenaa Mensah świetnie się odnajduje, jest prowadzenie imprez dla dużej publiczności.

  • Konferencje na zaproszenie koncernów z różnych branż
  • Uroczyste gale firmowe
  • Wydarzenia specjalne, np. otwarcie Term Poznańskich lub wielki mecz charytatywny „Politycy kontra gwiazdy TVN”, organizowany przez Fundację TVN „Nie jesteś sam”.

Jej charakterystyczny styl prowadzenia imprez można opisać słowami: lekkość, wdzięk, polot, naturalność. Błyskawicznie nawiązuje kontakt z publicznością, dbając o to, by wszyscy bawili się doskonale. Miała przyjemność pracować min. dla takich marek, jak Allegro, Citroen, Mercedes, Orange, Playboy.


Prowadzenie imprez

Omenaa ma ogromne doświadczenie w prowadzeniu imprez dla bardzo różnej publiczności: od konferencji organizowanych przez koncerny z różnych branż, przez uroczyste gale firmowe po wydarzenia specjalne. Wszystkie te imprezy łączy jedno – Omenaa zawsze dba o to, by panowała na nich dobra pogoda!

Zobacz szczegóły »

Szkolenia

Autorski program zajęć, stworzony przez Omenę z myślą o przekazaniu uczestnikom bardzo konkretnych, praktycznych wskazówek. Wyjątkowa okazja, by poznać naprawdę skuteczne metody przygotowania się do wystąpień publicznych oraz tajniki autoprezentacji. Do współpracy Omenaa zaprosiła ekspertów z wielu dziedzin.

Zobacz szczegóły »

Ammadora

Marka ekskluzywnych mebli, tworzonych na indywidualne zamówienie, zrodzona z miłości Omeny do nietuzinkowych form w designie zrodzonych z antyków. Meble Ammadora wyróżniają się artystyczną osobowością i oryginalnością niezwykłych form.

Zobacz szczegóły »