Ammadora

Pod nazwą Ammadora kryje się ekskluzywna marka mebli tworzonych przez Omenę Mensah.

Meble – podobnie jak dobra biżuteria – powinny ubrać całe wnętrze i odzwierciedlać duszę swego posiadacza

Omenaa Mensah

Tworzymy je na zamówienie, dlatego do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Wsłuchujemy się w to, co klient ma do opowiedzenia o sobie i o swoim osobistym świecie.
Staramy się dobrze poznać wszystko to, co lubi, w czym dobrze się czuje, co go inspiruje, uspokaja, jak odpoczywa, jakie ma namiętności... i z tych informacji tworzymy mebel, który będzie można pokochać od pierwszego wejrzenia.

Dzięki temu meble Ammadora są unikalne, oryginalne i fascynujące. To po prostu meble, o których się nie zapomina.

WIęcej informacji na stronie www.ammadora.pl


 

Prowadzenie imprez

Omenaa ma ogromne doświadczenie w prowadzeniu imprez dla bardzo różnej publiczności: od konferencji organizowanych przez koncerny z różnych branż, przez uroczyste gale firmowe po wydarzenia specjalne. Wszystkie te imprezy łączy jedno – Omenaa zawsze dba o to, by panowała na nich dobra pogoda!

Zobacz szczegóły »

Szkolenia

Autorski program zajęć, stworzony przez Omenę z myślą o przekazaniu uczestnikom bardzo konkretnych, praktycznych wskazówek. Wyjątkowa okazja, by poznać naprawdę skuteczne metody przygotowania się do wystąpień publicznych oraz tajniki autoprezentacji. Do współpracy Omenaa zaprosiła ekspertów z wielu dziedzin.

Zobacz szczegóły »

Ammadora

Marka ekskluzywnych mebli, tworzonych na indywidualne zamówienie, zrodzona z miłości Omeny do nietuzinkowych form w designie zrodzonych z antyków. Meble Ammadora wyróżniają się artystyczną osobowością i oryginalnością niezwykłych form.

Zobacz szczegóły »