Działalność Medialna

TELEWIZJA

Omenaa Mensah od 14 lat jest związana z grupą TVN.

Karierę w telewizji zaczynała w TVN 7. Następnie została prezenterką prognozy pogody, którą do dziś prowadzi na kanałach TVN, TVN24 i TTV.

Współtworzyła od strony redakcyjnej i prowadziła wiele programów telewizyjnych o różnorodnej tematyce na antenie TVN 7, TVN i TVN Style:

  • programy podróżnicze („Podróże Meteo”, „Tyrol Południowy”),
  • sportowe („Pogoda na rower”, „Pogoda na statku”, „Szkółka narciarska”, „Pogoda na narty”)
  • kulinarne („Kuchnia czynna całą dobę” – razem z córką Vanessą),
  • tematyce lifestylowej („Projekt Plaża”, autorski program „Zawodowcy”).

Obecnie współtworzy, produkuje i prowadzi program „Domy gwiazd” na kanale Domo+, z którym odwiedziła już ponad 50 domów polskich gwiazd.

Wystąpiła także w „Tańcu z gwiazdami”, zajmując szóste miejsce oraz w programie „Mali Giganci”, gdzie opiekowała się grupą „Pogodnych”, z którą wygrała program.

KONFERANSJERKA

Omenaa Mensah prowadzi imprezy dla dużej publiczności – od konferencji, przez uroczyste gale, po wydarzenia specjalne w rodzaju wielkiego meczu „Politycy kontra gwiazdy TVN”, organizowanego przez Fundację TVN „Nie jesteś sam”.  Jej charakterystyczny styl prowadzenia imprez można opisać słowami: lekkość, wdzięk i naturalność. Błyskawicznie nawiązuje kontakt z publicznością, dbając o to, by wszyscy bawili się doskonale.

W przypadku zainteresowania prowadzeniem eventu przez Omenę zachęcamy do kontaktu.

KSIĄŻKI

Gorzka czekolada

„Gorzka czekolada” to autobiograficzna książka Omeny Mensah. Opowiada o życiu ciemnoskórej kobiety w Polsce. Jest to także diagnoza polskiego społeczeństwa, które ciągle ma problemy z akceptowaniem odmienności, nie tylko rasowej.

Twoje 3i. Intuicja, indywidualność, inteligencja, czyli kobiece sztuczki nie tylko w biznesie 

Twoje 3i. Intuicja, indywidualność, inteligencja, czyli kobiece sztuczki nie tylko w biznesie - Poradnik, który pomoże każdej kobiecie połączyć najlepsze strony kobiecej osobowości w jeden zintegrowany system 3i. Książka zawiera porady na temat tego, jak osiągnąć sukces dzięki dobrej autoprezentacji.

Media o mnie