Meble Omeny Mensah we włoskiej willi

Omenaa Mensah całkiem niedawno uruchomiła swój najmłodszy projekt biznesowy jakim są meble AMMADORA&HEBAN, a już może pochwalić się pierwszymi realizacjami. Meble jej marki przypadły do gustu właścicielom luksusowej willi nad jeziorem Garda we Włoszech.

AMMADORA&HEBAN (A&H) to marka ekskluzywnych mebli będąca efektem współpracy Galerii HEBAN specjalizującej się w sprzedaży wyjątkowych mebli oraz doświadczenia Omeny Mensah w produkcji mebli z najwyższej półki. To jedne z najbardziej ekskluzywnych mebli obecnie dostępnych na rynku dóbr luksusowych w Polsce.

Meble produkowane są we Włoszech i w Polsce. Większość kolekcji powstaje w niewielkiej toskańskiej manufakturze, która od trzech pokoleń specjalizuje się w produkcji ręcznie robionych mebli. W Polsce przygotowywane są blaty meblowe. Produkowane są one z innowacyjnego tworzywa zwanego Lavastone, którego skład został opracowany specjalnie na potrzeby A&H. To połączenie betonu, żywic oraz pigmentów. Materiał spełnia rygorystyczne wymagania w zakresie trwałości na uderzenia, a także odporności chemicznej, co gwarantuje blatom ich niezniszczalność i zawsze doskonały wygląd. W najdroższej wersji ma wtopione płatki srebra lub złota.

W pierwszej kolekcji A&H ETERNITY dostępne są: wypoczynek, dwa modele foteli, stół, krzesła, komoda, stolik kawowy, a także dodatki typu poduszki. Każdy element można kupić w kilku wariantach kolorystycznych. Ceny mebli są negocjowane w zależności od wybranych przez klientów komponentów. Zaczynają się od 100 tys. zł za komplet: stół, sześć krzeseł oraz komoda, a wypoczynek to koszt od 45 tys. zł. Choć na taki luksus stać niewielu, Omenaa i Heban nie narzekają na brak klientów. Jednym z pierwszych zamawiających jest właściciel willi we Włoszech, który zdecydował się na meble A&H w jasnym kolorze. Projekt wnętrza przygotowali projektanci Katarzyna Weremczuk z Top Architekci oraz Czawdar Todorow z Fi Architekci.

A w Mikołajki marka AMMADORA&HEBAN prezentowała swoje produkty architektom na Forum Dobrego Designu, które odbywało się w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *